Ürünler
Ucuz Fiyatlı 1ML 2ML THC Tek Kullanımlık Vape Kalemi
1. Tank: 2.0ml 2. Direnç: 1,4±0.1Ω 3. Yağ girişi: her biri 1,6 mm olan 4 delik 4. Pil: 350mAh (USBC Şarjı) 5. Boyutlar: 22,3* 10,7*101 mm 6. Net Ağırlık:22g 7. Gerilim:3,3V-3,7V-4,2V
Özellikleri
Ucuz Fiyatlı 1ML 2ML THC Tek Kullanımlık Vape Kalemi
Daha fazla ayrıntı için ve test edilecek bazı örnekler almak için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.WhatsApp:+86 15986647278








Hot Etiketler: Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan satış, Çin Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan tedarikçiler, fabrika, buhar şarj edilebilir, serin esinti buhar kuponu, canna enerji içeceği malzemeleri, nikotinsiz elektronik sigara kalemi, yağsız gıda sınıfı tatlandırıcılar, buhar yağları
| GZ-20A Parametresi | |
| Boyut (U x G x Y) | 10,7*22,3*101 mm |
| Net ağırlığı | 21g |
| Hacim | 2.0ml |
| Yağ Giriş deliği | 4 delik, 1,6 mm delik boyutu (özel delik boyutu) |
| Kapasite | 350mAh |
| Kartuş Direnci | 1,4±0,1 ohm |
| Malzeme | 1.alüminyum ürün 2. özel renkler |
| Özellik | 1.Seramik Isıtma Elemanı 2. Gerilimi Ayarlayın Yeşil - 3.3V Mavi - 3.7V Kırmızı - 4.2V 3. Düğme kontrolü: açma/kapama, ön ısıtma ve voltajı ayarlama 4. Görünür pencere, nefes alma etkinleştirildi 5. Alt USBC Şarjı |
| Paket | Her Tepside 40 adet kartuş gövdesi Bir Kutuda Paketlenmiş |
Hot Etiketler: Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan satış2024, Çin Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan2024 tedarikçiler, fabrika, Cbd Vape Tankı, doğal kaygı giderme, e nikotinsiz meyve suyu, Premium Thc Kartuş Seçenekleri, ağda için vape kalemleri, kalem kitleri ontario
Popüler Etiketler: Ucuz fiyata 1ml 2ml thc tek kullanımlık vape kalem, Çin Ucuz fiyata 1ml 2ml thc tek kullanımlık vape kalem tedarikçileri, fabrika, FDA uyumlu bölme sistemi, Vape davası FDA, Tütün için bilimsel isim, Buhar sigaraları kansere neden olur mu, Pod vape toplu paketi, CBD Kartuş Hızlı Teslimat
Bunları da sevebilirsiniz
DahaCbd Vape Cihazları
Dahaİyi Fiyatlı Boş 2'si 1 Arada CBD Tek Kullanımlık Vape
DahaOtomatik Çekme Nefes Alma Etkinleştirilmiş 3'ü 1 Ara...
DahaToptan 2 in 1 Tatlar Tek Kullanımlık Vape Kalem Canl...
DahaGreen Time Delta-8 THC Elektronik Sigara Cihazı, 200...
Daha0.5/1/2/3/5 Ml Yarı Otomatik CBD/THC/HHC/ DISTILLATE...
Soruşturma göndermek




