Ürünler

0.5/1/2/3/5 Ml Yarı Otomatik CBD/THC/HHC/ DISTILLATE Isıtma Fonksiyonlu Tek Kullanımlık Vape Kalem Yağı Dolum Makinesi
Modeli: GT10 Dolum Makinası
Giriş Voltajı: 100V
Giriş Gücü: 200W
Enjeksiyon Verimliliği: 1000 ~ 2000 adet / saat
Dolum Aralığı:0.5-9.99mlKazan Hacmi: 550ml
Özellikleri
0.5/1/2/3/5 ml Yarı Otomatik CBD/THC/HHC/ DISTILLATE Isıtma Fonksiyonlu Tek Kullanımlık Vape Kalem Yağı Dolum Makinesi
| GT10 Dolum Makinesi Parametresi | |
| Giriş gerilimi | 100 V |
| Giriş gücü | 200W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 550ml |
| Dolum Aralığı | 0.5ML - 10ML |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44cm (U) * 44cm (Y) * 28cm (G) |
| İçin uygun | Yağ, Sıvı, vb |
| Başvuru | Tek kullanımlık Kalem, Bölmeler, Şırınga vb. |
Daha fazla ayrıntı için lütfen iletişime geçinWhatsApp: + 8615986647278




Hakkımızda
2010 yılında kurulan Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir makine üreticisidir. Dolum makinesi ekibimiz zengin deneyime sahip mühendislerden oluşmaktadır. Mükemmel yeteneğimiz ve güçlü araştırmamız, dolum makinesini sürekli iyileştirmemiz ve yenilememiz, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.



SSS
|
S1: hangi şehirdesiniz? fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
|
Popüler Etiketler: {{0}}.5/1/2/3/5 ml yarı otomatik cbd/thc/hhc/ ısıtma fonksiyonlu damıtılmış tek kullanımlık vape kalem yağı dolum makinesi, Çin 0.5/1/2/3/5 ml yarı otomatik cbd/thc/hhc/distilat tek kullanımlık vape kalem yağı dolum makinası, ısıtma fonksiyonlu tedarikçiler, fabrika, vape eleştirmeni, Elektroniklerin içinde altın var mı, vape endüstrisi, Pod Sistemi Tedarikçisi Dünya Çapında, Tütünün fiziksel etkileri, lezzet vape
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek
