Ürünler

Yeni Trend Çift Odacıklı 2 Lezzet CBD THC HHC Tek Kullanımlık Vape Cihazı
DV20A Özelliği: 3 IN 1 CBD Tek kullanımlık vape
Aroma Anahtarı: Aromaları değiştirmek için Ağız ucunu itin (sola geçiş, sol tank açık mavi, ortaya geçiş, orta tank açık mavi/yeşil, sağa geçiş, sağ tank açık yeşil)
Özellikleri
Yeni Trend Çift Odacıklı 2 Lezzet CBD THC HHC Tek Kullanımlık Vape Cihazı
3 IN 1 CBD Tek kullanımlık vape, iki farklı yağı tek bir cihaza doldurabilir, ayrıca iki aromayı ortada karıştırabilir ve aromaları sola veya sağa değiştirmek için ağız ucunu değiştirebilirsiniz.
| Boyut (U x G x Y) | 31*16x100 mm |
| Net ağırlığı | 40.4g |
| Hacim | 2 gram (2*1 ml) |
| Yağ Giriş deliği | 4 delik, 1,6 mm delik boyutu (özel delik boyutu) |
| Kapasite | 350mAh |
| Kartuş Direnci | Kuvars bobin +SS316 tel |
| Malzeme | Paslanmaz çelikli PCGT |
| Doluyor | USBC şarjı |
| Özellik | 1. ÇOKLU lezzet tek cihazda. 2. Hızlı ve kolay üstten doldurma, görünür pencere. 3. Aromalar değiştirilirken yağ kabı yanar 4. Çocukların sigara içmesini önlemek ve cepte otomatik aktivasyonu önlemek için düğme ayarı açma/kapama, daha güvenli. 5. Cihazı açmak / kapatmak için düğmeye 5 kez tıklayın. 6. Ön ısıtma için düğmesine 2 kez tıklayın. 7. Voltajı ayarlamak için 3 kez tıklayın Yeşil ışık - 3.3V çıkış Mavi ışık - 3.7V çıkış Kırmızı ışık - 4.2V çıkış 7. Aromayı değiştirmek, herhangi bir aromayı seçmek veya aynı anda iki aromanın keyfini çıkarmak için Ağız ucunu itin. 8. Alt USBC şarjı 9. Kurşunsuz, gıdaya uygun malzeme 10.Düğme rengi sigara içerken pil gücünü gösterir Yeşil(100%-75%) Mavi(75%6-25%) Kırmızı(25%-0%) |
| Paket | Her Tepside 40 adet vape gövdesi Bir Kutuda Paketlenmiş |
Satılık CBD tek kullanımlık vape arıyorsanız, aşağıdaki bilgiler aracılığıyla benimle iletişime geçin ve çok daha düşük toptan fiyatlara sahip olabilirsiniz, sorunuz ve isteğiniz ne olursa olsun, her zaman yardıma hazırız.
Lütfen Lisa ve WhatsApp ile iletişime geçmekten çekinmeyin:+86 15986647278




Popüler Etiketler: yeni trend çift odacıklı 2 lezzet cbd thc hhc tek kullanımlık vape cihazı, Çin yeni trend çift odacıklı 2 lezzet cbd thc hhc tek kullanımlık vape cihazı tedarikçileri, fabrika, Doldurma İstasyonu Pod Sistemi, Yeniden doldurulabilir bölme kiti, Vaping'in olumsuz etkileri, Yeniden doldurulabilir elfa kapsülleri, Sigarayı bırakmaya yardımcı olacak cihazlar, vape için e-meyve suyu
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek
