Ürünler
En Çok Satan Fabrika Kaynağı 2ml Esrar Yağı Tek Kullanımlık Vape Kalemi
1. Tank: 2.0ml 2. Direnç: 1,4±0.1Ω 3. Yağ girişi: her biri 1,6 mm olan 4 delik 4. Pil: 350mAh (USBC Şarjı) 5. Boyutlar: 22,3* 10,7*101 mm 6. Net Ağırlık:22g 7. Gerilim:3,3V-3,7V-4,2V
Özellikleri
En Çok Satan Fabrika Kaynağı 2ml Esrar Yağı Tek Kullanımlık Vape Kalemi
Daha fazla ayrıntı için ve test edilecek bazı örnekler almak için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.WhatsApp:+86 15986647278








Hot Etiketler: Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan satış, Çin Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan tedarikçiler, fabrika, buhar şarj edilebilir, serin esinti buhar kuponu, canna enerji içeceği malzemeleri, nikotinsiz elektronik sigara kalemi, yağsız gıda sınıfı tatlandırıcılar, buhar yağları
| GZ-20A Parametresi | |
| Boyut (U x G x Y) | 10,7*22,3*101mm |
| Net ağırlığı | 21g |
| Hacim | 2.0ml |
| Yağ Giriş deliği | 4 delik, 1,6 mm delik boyutu (özel delik boyutu) |
| Kapasite | 350mAh |
| Kartuş Direnci | 1,4±0,1 ohm |
| Malzeme | 1.alüminyum ürün 2. özel renkler |
| Özellik | 1.Seramik Isıtma Elemanı 2. Gerilimi Ayarlayın Yeşil - 3.3V Mavi - 3.7V Kırmızı - 4.2V 3. Düğme kontrolü: açma/kapama, ön ısıtma ve voltajı ayarlama 4. Görünür pencere, nefes alma etkinleştirildi 5. Alt USBC Şarjı |
| Paket | Her Tepside 40 adet kartuş gövdesi Bir Kutuda Paketlenmiş |
Hot Etiketler: Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan satış2024, Çin Çin özelleştirilmiş boş 2ml hhc canlı reçine tek kullanımlık vape üreticileri, tedarikçiler - fabrika doğrudan toptan2024 tedarikçiler, fabrika, Cbd Vape Tankı, doğal kaygı giderme, e nikotinsiz meyve suyu, Premium Thc Kartuş Seçenekleri, ağda için vape kalemleri, kalem kitleri ontario
Popüler Etiketler: en çok satan fabrika kaynağı 2ml esrar yağı tek kullanımlık vape kalemi, Çin en çok satan fabrika kaynağı 2ml esrar yağı tek kullanımlık vape kalemi tedarikçileri, fabrika, Vape Pod Sistemi Toplu, Nikotin olmayan vape, İkinci el satılık vape, Üst doldur CBD kartuşu, vape eleştirmeni, Vape Pod Test Raporu
Bunları da sevebilirsiniz
DahaCbd/thc/hhc/delta 8 Vb ile 1ML Boş Tek Kullanımlık Vape
DahaFabrika Fiyatı Yarı Otomatik CBD 510 Sepeti THC Tek ...
DahaEn İyi Şarj Edilebilir CBD Vape|ABD İngiltere 2ml 3m...
Daha202Fabrika Doğrudan Satış - Üç Farklı Türde Yağ Dolu...
DahaÇin Özelleştirilmiş Boş 2ml HHC Canlı Reçine Tek Kul...
Daha2G / 3G CBD Tek Kullanımlık Mod Kutusu Voltajı Ayarl...
Soruşturma göndermek



