Ürünler
1G 2G Tek Kullanımlık Vape Arabaları Dolum Makinesi Damıtılmış Yağ Kartuşu Dolum Makineleri Önceden Doldurulmuş Arabalar Thc Arabaları Dolum Makinesi
Modeli: GT10 Dolum Makinası
Giriş Voltajı: 100V
Giriş Gücü: 200W
Enjeksiyon Verimliliği: 1000 ~ 2000 adet / saat
Damar Hacmi: 550ml
Özellikleri
1G 2G Tek Kullanımlık Vape Arabaları Dolum Makinesi Damıtılmış Yağ Kartuşu Dolum Makineleri Önceden Doldurulmuş Arabalar Thc Arabaları Dolum Makinesi
| GT10 Dolum Makinesi Parametresi | |
| Giriş Gerilimi | 100 V |
| Giriş Gücü | 200W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 1000~2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 550ml |
| Dolum Aralığı | 0.5ML - 10ML |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44cm (U) * 44cm (Y) * 28cm (G) |
| Takım elbise | Yağ, Sıvı, Thc, Cbd, Canlı Reçine, Canlı Rosin, Distilat, D8 vb. |
| Başvuru | Tek kullanımlık Kalem, Pod, Şırınga vb. |
Daha fazla ayrıntı için lütfen iletişime geçinLisa. WhatsApp: +8617369498729






Paketleme Prosedürü
| 1. Aksesuarı Kontrol Edin→2.Doldurma Makinesi Güç Testi→ 3.Makine Parametresini Test Etme→ 4. Makineyi Filme Sarma→ 5.Köpük Kutu→ 6.Ambalaj Aksesuarları→ 7.Karton Kutu |

Hakkımızda
2010 yılında kurulan Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir makine üreticisidir. Dolum makinesi ekibimiz zengin deneyime sahip mühendislerden oluşmaktadır. Mükemmel yeteneğimiz ve güçlü araştırmamız, dolum makinesini sürekli iyileştirmemiz ve yenilememiz, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.



SSS
|
S1: hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
|
Göz attığınız için teşekkürler! Lisa ile iletişime geçmekle ilgili daha fazla ayrıntı için WhatsApp: 86 17369498729
Popüler Etiketler: 1g 2g tek kullanımlık vape arabaları dolum makinesi damıtılmış yağ kartuşu dolum makineleri önceden doldurulmuş arabaları thc arabaları dolum makinesi, Çin 1g 2g tek kullanımlık vape arabaları dolum makinesi damıtılmış yağ kartuşu dolum makineleri önceden doldurulmuş arabaları thc arabaları dolum makinesi tedarikçileri, fabrika, Vape Pod Doldurma İstasyonu, Taşınabilir Şarj Cihazı Cep Suyu, Nikotin olmayan vape, FDA onaylı buhar sıvısı, Vaping vs sigara sigara, Vape Pod Sistemi Toplu
Ücretsiz
Ücretsiz
Bunları da sevebilirsiniz
DahaSıcak Satış Ucuz Fiyat 1ML / 2ML Tek Kullanımlık Vap...
Daha4 Voltajlı Tek Kullanımlık Canlı Reçine Vape
Daha2ml Boş Vape Kalem Kartuşu Balmumu Hhc-Yağ Buharlaşt...
DahaTexas CBD Cihazı Toptan 2ml+2ml İnce Vape Tek Kullan...
DahaÇift Hazneli THC Diamond Tek Kullanımlık Vape Toptan...
DahaDV20A Çift Aromalı Tek Kullanımlık Vape Kalemi CBD/T...
Soruşturma göndermek






