Ürünler
Güncellenmiş GT10+ Flex Yarı Otomatik Vape Kapsül Kartuşu 1200ML'li Distilat Esrar Yağı Dolum Makinesi
GT10+ Manuel/ Otomatik Yağ Dolum Makinesi
Giriş Voltajı: 110V/220V
Enjeksiyon Verimliliği: Tek kullanımlık vape dolumu için 800 ~ 1600 adet / saat
2000 adet ön rulo dolumu
Enjeksiyon Hızı: 9 seviyeli hız ayarlanabilir Hazne Hacmi: 1200 ml Doldurma Aralığı: 0,05 ml - 9,99 ml
Doğruluk: +/-0.01ml
Uygunluk: CBD yağı, e sıvı, THC yağı
Uygulama: Kartuş, Vape cihazı, Ön rulolar, Pod'lar, Şırınga vb.
Özellikleri
Güncellenmiş GT10+ Flex Yarı Otomatik Vape Kapsül Kartuşu Damıtımı
Esrar1200ML'li Yağ Dolum Makinası
GT10 dolum makinemiz ABD ve Avrupa'da iyi satılmaktadır, kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolaydır, dolum aralığı 0.05-9.99ml'dir, 800-1600 doldurabilirsiniz saat başına adet. Çok fazla yağ dolum maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.GT10 dolum makinesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen Lisa WhatsApp ile iletişime geçin: +86 17369498729, size tüm adımları göstermek için görüntülü görüşme yapabiliriz.




Ekli Dosya
| Öğe | Dolum Makinesi parametresi |
| Giriş Gerilimi | 100 V |
| Giriş Gücü | 1500 W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~1600 adet/saat Ön rulolar için 2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 9 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 1200ml |
| Dolum Aralığı | 0.05ml - 9.99ml |
| Kesinlik | /-0.01 ml |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Operasyon | Otomatik Dolum / Manuel Dolum |
| Boyut | Platform:76*63*56cm Ana Makine: 58*71*58cm |
| Brüt ağırlık | 28+56 KG |
| Takım elbise | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek kullanımlık Vape Kalemi, Bölmeler, Şırınga vb. |
2. Özellikler
1. Üretimde yüksek dolum verimliliği.
2. Kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolaydır.
3. Kalın sıvı için ısıtma fonksiyonu ile.
4. Doldurma aralığı: 0.05-9.99ml
5. Doldurma hızı: 800-1600adet
3. Hakkımızda
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir donanım ürünleri üreticisidir, farklı elektronik ürünler ve dolum makineleri üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Ürünlerimizin tamamı kaliteli ve cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Yeni ürünler geliştirmek ve ürün sorunlarını çözmek için olağanüstü Ar-Ge ekibimiz var. Ürünümüz tüm müşterilerimizden iyi bir üne kavuşmuştur. Müşterilerimizin tüm siparişlerini zamanında yerine getirmemiz için bizi destekleyen üretim ekibinden 300'den fazla deneyimli çalışan bulunmaktadır. Ekibimizin yakın gelecekte daha büyük ve daha güçlü olacağına inanıyorduk. Bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz.

4. SSS
S1: hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
A1: Dongguan, guangdong'dayız. Shenzhen'den arabayla bir buçuk saat. Biz fabrikayız. Ağırlıklı olarak sıvı dolum makinası, arabaları, cihazları ve ilgili ürünlerin imalatı
Dolum makinesi için ABD'de eğitim ve onarım için yerel hizmet sunuyoruz.
S2: Teslim süreniz nedir?
Cevap2: Makinenin tamamlanması genellikle 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S3: Makinelerim geldiğinde nasıl kurulur?
A3: Size nasıl kurulacağını, nasıl kullanılacağını, kalan yağın toplanıp yıkanacağını ve temizleneceğini gösteren videolarımız var.
Gerektiğinde görüntülü görüşme yaparak nasıl kurulacağını, nasıl kullanılacağını, temizleneceğini ve sorunların çözümünü gösterebiliriz.
S4: Garantiniz nedir?
A4: Bir yıl garantimiz ve ömür boyu teknik desteğimiz var. Hizmetimiz makine bakımını da içermektedir.
S5: Ödeme süreniz nedir?
A5: Makine için sevkıyattan önce % 100% ödeme.
Biz esas olarak tek kullanımlık elektronik sigaralar tasarlıyor ve üretiyoruz ve müşterilerimiz için OEM ve ODM siparişleri düzenliyoruz ve müşterinin yeni cihazlar veya makine geliştirmesine yardımcı olabilecek kendi mühendisimiz var. Elektronik sigaralar için herhangi bir planınız varsa veya üretim hatları kurduysanız lütfen bizimle iletişime geçin, bunu başarmanızda size destek olacağız.
Aşağıda kendi özel kalıplı tek kullanımlık vape'lerimizden bazıları yer almaktadır, tasarımınızı farklı işçilikle yapabiliriz ve ayrıca pencere şeklini de değiştirebilirsiniz, isterseniz ambalajını da yapabiliriz, lütfen WhatsApp ile iletişime geçmekten çekinmeyin{ {0}}






Popüler Etiketler: 1200 ml'lik güncellenmiş gt10+ flex yarı otomatik vape kapsül kartuşu damıtılmış kenevir yağı dolum makinesi, Çin 1200 ml'lik tedarikçilerle güncellenmiş gt10+ flex yarı otomatik vape kapsülleri kartuşu damıtılmış kenevir yağı dolum makinesi, fabrika, vape için e-meyve suyu, Dayanıklı Pod Sistemi, sigara vape, hızlı şarj pod vape, Rohs Vape Pod, Buhar sigara patlaması
Ücretsiz
Ücretsiz
Bunları da sevebilirsiniz
DahaIsıtma Cihazlı Cbd Yağı Canlı Rosin Yağı Dolum Makinesi
Daha4 Gram Şarj Edilebilir Pil Cbd Tek Kullanımlık Vape
DahaVCARD 4g HHC-O Karışımı Canlı Reçine 2 Aromalı Tek K...
DahaÇin Yağ Dolum Makinesi Yüksek Hassasiyetli GT10 1ml ...
DahaABD Toptan 2ML Boş Delta 8 Hhc CBD Vape Cihazı Kalın...
DahaEn Ucuz Fiyat ve İstikrarlı Kalite 1ML CBD Tek Kulla...
Soruşturma göndermek





