Ürünler
Çek Sıcak Satış Manuel GT10 1ml/2ml/5ml CBD/THC Kalın Yağ Tek Kullanımlık Vape Kalem Dolum Makinesi
GT10 Yüksek Hassasiyetli Yağ Dolum MakinesiGiriş Voltajı: 110V/220VEnjeksiyon Verimliliği: 1200~1800pcs/hEnjeksiyon Hızı: 10 kademeli hız ayarlanabilirKase Hacmi: 550 mlDolum Aralığı: 0,05ml - 9.99mlDoğruluk: +/-0.01mlUygun olduğu ürünler: CBD yağı, e likit, THC yağıUygulama: Kartuş, Vape cihazı, Pod'lar, Şırınga vb.
Özellikleri
Çek Sıcak Satış Manuel GT10 1ml/2ml/5ml CBD/THC
Kalın Yağ Tek Kullanımlık Vape Kalem Dolum Makinesi
GT10 dolum makinemiz ABD ve Avrupa'da iyi satılıyor ve kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolay, dolum aralığı 0.05-9.99ml'dir, saatte 1200-1800 adet doldurabilirsiniz. Çok fazla yağ dolum maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.Dolum makinemiz veya tek kullanımlık ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen fred WhatsApp ile iletişime geçin: +86 15986647278










Ekli Dosya
| Öğe | Dolum Makinesi Parametresi |
| Giriş Voltajı | 100 V |
| Giriş Gücü | 200 W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 1200~1800 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 kademeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 1200 ml |
| Dolum Aralığı | 0.05ML - 9.99ml |
| Kesinlik | +/-0.01 ML |
| Enjektör ve Kap Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44 cm (U) * 44 cm (Y) * 28 cm (G) |
| Net ağırlığı | 22,5 kilo |
| Uygun için | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek Kullanımlık Vape Kalemi, Pod, Şırınga vb. |
2. Özellikler
1. Üretimde yüksek dolum verimliliği.
2. Kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolaydır.
3. Kalın sıvılar için ısıtma fonksiyonu ile.
4. Dolum aralığı: 0.05-9.99ml
5. Dolum hızı: 1200-1800adet
3. Hakkımızda
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir donanım ürünleri üreticisidir, farklı elektronik ürünler ve dolum makinelerinin üretiminde 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Tüm ürünlerimiz kaliteli ve cazip fiyatlıdır. Yeni ürünler geliştirmek ve ürün sorunlarını çözmek için olağanüstü bir Ar-Ge ekibimiz var. Ürünlerimiz tüm müşterilerimizden iyi bir üne kavuşmuştur. Üretim ekibimizden 300'den fazla deneyimli çalışanımız tüm müşterilerimizin siparişlerini zamanında tamamlamamızı destekliyor. Ekibimizin yakın gelecekte daha büyük ve daha güçlü olacağına inanıyoruz. Dünyanın dört bir yanından gelen müşterileri bizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.
Biz esas olarak tek kullanımlık vapeler tasarlıyor ve üretiyoruz ve müşteriler için OEM ve ODM siparişleri düzenliyoruz ve müşterinin yeni cihazlar veya makineler geliştirmesine yardımcı olabilecek kendi mühendisimiz var. Vapeler için herhangi bir planınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, bunu başarmanız için sizi destekleyeceğiz.
Popüler Etiketler: Çek sıcak satış kılavuzu gt10 1ml/2ml/5ml cbd/thc kalın yağ tek kullanımlık vape kalem dolum makinesi, Çin çek sıcak satış kılavuzu gt10 1ml/2ml/5ml cbd/thc kalın yağ tek kullanımlık vape kalem dolum makinesi tedarikçileri, fabrika, Elektronik sigara tehlikesi, FDA Tütün Yönetmeliği 2016, boş pod kartuşu, FDA onaylı buhar sıvısı, Nikotin yan etkileri vaping, şeffaf bölme kabuğu
Bunları da sevebilirsiniz
DahaTHC Yağ Dolum Makinesi CBD Kartuş Dolum
DahaYarı Otomatik CBD Donanım Dolum Makinesi
DahaTaşınabilir Vape Yağ Kartuşu Dolum Makinesi
Daha0.5ml 1ml 510 İplik Pil Kalemi Tek Kullanımlık Vape ...
DahaYarı Otomatik Sıvı Ot Arabaları Yağ Hücreli Kartuş S...
DahaYüksek Hassasiyetli GT10 CBD/THC/HHC Yağ Dolum Makin...
Soruşturma göndermek




