Ürünler
2025 En İyi Esrar Yağı Doldurma Makinesi ve 510 Arabalar ve Tek Kullanımlık Vapes için Kapak Makinesi
GT 10+ Kartlar ve Tek kullanımlık vapesinput voltajı için manuel/otomatik yağ doldurma makinesi: 110V/220vinjeksiyon verimliliği: 1000 ~ 3000pcs/s Teslim edilebilir vape doldurma için 1000 ~ 3000pcs/s Doldurma enjeksiyon hızı: 9 seviye hız ayarlanabilirliği aralığı: 1200 mlfilling aralığı: - 9.99 mLAccuracy: +/- 0.01mlsuit için: CBD yağı, E sıvısı, THC OilApplication: kartuş, vape cihazı, ön rulo, bakla, şırınga vb.
Özellikleri
2025 En İyi Esrar Yağı Doldurma Makinesi ve 510 Arabalar ve Tek Kullanımlık Vapes için Kapak Makinesi
GT10 dolum makinemiz ABD ve Avrupa'da iyi satıyor, kullanımı çok kolay, yıkama ve temiz, dolgu aralığı 0.05-9.99ml arasındadır, saatte 800-1600 adet doldurabilirsiniz. Çok fazla yağ doldurma maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.GT 10+ doldurma makinesi hakkında daha fazla ayrıntı bilmek istiyorsanız, lütfen WhatsApp: +86 15986647278 ile iletişime geçin, makineyi nasıl kullanacağınızı göstermek için video görüşmesi yapabiliriz.




Ekli dosya
| Öğe | Dolgu Makinesi Parametresi |
| Giriş voltajı | 110 V/220V |
| Giriş gücü | 1500 W |
| Enjeksiyon verimliliği | 1000 ~ 3000pcs/s 2000-4000pcs/s ön rulo için |
| Enjeksiyon hızı | 9 Seviye Hız Ayarlanabilir |
| Gemi hacmi | 1200 ml |
| Dolum Aralığı | 0.05ml - 9.99 ml |
| Kesinlik | +/- 0.01 ml |
| Enjektör ve damar sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Ameliyat | Otomatik Dolgu / Manuel Doldurma |
| Boyut | Platform: 76*63*56cm Ana Makine: 58*71*58 cm |
| Brüt ağırlık | 28kg +56 kg |
| Uygun olmak | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek kullanımlık vape kalem, bakla, şırınga, vb. |
2. Özellikler
1. Üretimde yüksek doldurma verimliliği.
2. Kullanımı çok kolay, yıkayın ve temizleyin.
3. Kalın sıvı için ısı fonksiyonu ile.
4. Doldurma Aralığı: 0.05-9.99ml
5. Doldurma Hızı: 1000-3000 PCS
3. Hakkımızda
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir donanım ürünleri üreticisidir, farklı elektronik ürünler ve dolgu makinesinin üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Tüm ürünlerimiz kaliteli ve cazip fiyatlarla. Yeni ürünler geliştirmek ve ürün sorunlarını çözmek için olağanüstü Ar -Ge ekibimiz var. Ürünümüz tüm müşterilerimizden iyi bir üne kavuştu. Üretim ekibinden, tüm müşterilerimizi zamanında gerçekleştirmemizi destekleyen 300'den fazla deneyimli işçi var. Ekibimizin yakın gelecekte daha büyük ve daha güçlü olacağına inandık. Bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden müşterileri hoş geldiniz.
4. SSS
S1: Hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl ulaşabilirim? Bir ticaret şirketi mi yoksa fabrika mısınız?
A1: Guangdong, Dongguan'dayız. Shenzhen'den bir buçuk saat sürüyor. Biz fabrikayız. Üretim Esas olarak sıvı doldurma makinesi, arabalar, cihazlar ve ilgili ürün
Doldurma makinesi için ABD'de öğretim ve onarım için yerel hizmet sunuyoruz.
S2: Teslimat süreniz nedir?
A2: Makineyi tamamlamak için genellikle 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S3: Makinelerimi geldiğinde nasıl kurabilirim?
A3: Size nasıl kurulacağınızı, nasıl kullanılacağınızı, kalan petrolü nasıl toplayacağınızı, yıkamanızı ve temizleneceğini gösterecek videolarımız var.
Gerekirse, nasıl kurulacağınızı, sorunları nasıl kullanacağınızı, temizleyeceğinizi ve çözeceğinizi göstermek için video görüşmesi yapabiliriz.
S4: Garantiniz nedir?
A4: Bir yıllık garantimiz ve yaşam boyu teknik desteğimiz var. Makine bakımı da dahil olmak üzere hizmetimiz.
S5: Ödeme süreniz nedir?
A5: Makine sevkiyatından önce%100 ödeme.
Esas olarak tek kullanımlık vapes tasarlıyor ve üretiyoruz ve müşteriler için OEM ve ODM siparişini düzenliyoruz ve müşterinin yeni cihazlar veya makine geliştirmesine yardımcı olabilecek kendi mühendisimiz var. Vapes veya üretim hatları ayarlamak için herhangi bir planınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, bunu başarmanız için sizi destekleyeceğiz.
Aşağıda kendi özel kalıp tek kullanımlık vaplerimizden bazıları, tasarımınızı farklı işçilikle yapabiliriz ve pencere şeklini de değiştirebilirsiniz, eğer ambalajı sizin için de yapabiliriz, lütfen whatsApp +86 15986647278 ile iletişime geçmekten çekinmeyin.











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/1149881509773534
Popüler Etiketler: 2025 En İyi Kannabis Yağı Doldurma Makinesi ve 510 Arabalar ve Tek Kullanımlık Vapes için Capping Makinesi, Çin 2025 En İyi Kannabis Yağı Doldurma Makinesi ve 510 Arabalar ve Tek Kullanımlık Vapes Tedarikçileri, Fabrika, CO2 kalem, Tek kullanımlık vape kalem dolum makinesi, e Sopa 40W, Yarı Otomatik CBD Donanım Doldurma Makinesi, THC Yağ Doldurma Makinesi CBD Kartuş Dolgusu, vape kalem dolum ve kapma makinesi
Bunları da sevebilirsiniz
DahaTek Kullanımlık Vape Kalem Dolum Makinesi
DahaYarı Otomatik CBD Donanım Dolum Makinesi
DahaYarı Otomatik Sıvı Ot Arabaları Yağ Hücreli Kartuş S...
DahaTaşınabilir Kalın Yağ Arabaları Dolum Makineleri 2ml...
Daha3G Yağ Dolum Makinesi Yüksek Hassasiyetli GT10 1ml 2...
DahaKüçük İşletmeler İçin Yeni Daha Hızlı Dolum GT10 1ml...
Soruşturma göndermek




