Ürünler
ABD 2024 Isıtma Fonksiyonlu Sıcak Satış Esrar Yağı Dolum Makinesi
Isıtma Fonksiyonlu Sıcak Satış Esrar Yağı Dolum Makinesi Daha fazla ayrıntı için lütfen Tony WhatsApp ile iletişime geçin: + 8613631638029 SSS Sıcak Etiketler: ısıtma fonksiyonlu sıcak satış kenevir yağı dolum makinesi, Çin ısıtma fonksiyonlu sıcak satış kenevir yağı dolum makinesi tedarikçileri, fabrika,...
Özellikleri
Isıtma Fonksiyonlu Sıcak Satış Esrar Yağı Dolum Makinesi
Daha fazla ayrıntı için lütfen iletişime geçinTony WhatsApp'ı: + 8613631638029
| GT10 Dolum Makinesi Parametresi | |
| Giriş gerilimi | 100 V |
| Giriş gücü | 200W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 550ml |
| Dolum Aralığı | 0.5ML - 10ML |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44cm (U) * 44cm (Y) * 28cm (G) |
| İçin uygun | Yağ, Sıvı, vb |
| Başvuru | Tek kullanımlık Kalem, Pod, Şırınga vb. |







SSS
|
S1: hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
|
Hot Tags: ısıtma fonksiyonlu sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin ısıtma fonksiyonlu sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçileri, fabrika, buhar şarj edilebilir, cbd yağ kartuşu, ez cig tek kullanımlık, üst buharlaştırıcı sigaralar, doldurulabilir cbd vape cihazları, E Çiğ Haberleri
Hot Etiketler: Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçiler, fabrika, delta 8 cbd kartuş, doldurulabilir cbd vape cihazı, buhar, vape e çiğ, organik cbd tek kullanımlık vape kalemi , saf organik elektronik sigara
Hot Tags: Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçiler, fabrika, sıvı buhar tavsiye edilir, sanat spektrum yağları, puf çubuğu 20 mg, v suyu heisenberg, e sıvı esrar, stigs
Hot Etiketler: Isıtma fonksiyonu ile 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin Isıtma fonksiyonu ile 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçileri, fabrika, vape kalemleri için cbd yağı, kannabidiol sıvısı, balmumu kalem buharlaştırıcısı, Cbd Vape Sigarayı Bırakmaya Yardım Edebilir, Cbd Vape Mint, platin kitini hedefliyor
Hot Tags: Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçiler, fabrika, tütün buharlaştırıcı, kenevir yağı kalemi, duman gece kiti, hava bar aromaları, D8 Thc Kartuş, vape ecig
Popüler Etiketler: ABD 2024 ısıtma fonksiyonu ile sıcak satış esrar yağı dolum makinası, Çin ısıtma fonksiyonu ile ABD 2024 sıcak satış esrar yağı dolum makinası tedarikçileri, fabrika, Merkaba MI 2.0, Rohs Vape Pod, Pod Aegis Boost Pro, Özelleştirilebilir Pod Vape, elektronik sigara malzemeleri, Puf elektronik sigaraları
Bunları da sevebilirsiniz
DahaVape Pen İçin Yarı Otomatik Cbd Kartuş Dolum Makinesi
DahaSıvı İçin Dolum Makinesi
Daha510 Sepeti CBD Tek Kullanımlık Vape Dolum Makinesi
Daha1-10ml Vape Cihazı için GT10 Canlı Reçine Yağı Dolum...
DahaYüksek Hassasiyetli Yarı Otomatik Dolum Makinesi
DahaIsıtma Fonksiyonlu Sıcak Satış Esrar Yağı Dolum Maki...
Soruşturma göndermek


