Ürünler
Kartuş Yağ Dolum Makineleri|Damıtık ve Konsantre Dolum Makineleri
GT10 Flex Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon Makinesi
Giriş Voltajı: 100 V
Enjeksiyon Verimliliği: 1000~2000 adet/saat
Enjeksiyon Hızı: 10 kademeli hız ayarlanabilir
Kap Hacmi: 550 ml Dolum Aralığı: 0,01 ml - 9.99 ml
Doğruluk: +/-0.01ml
Uygun: CBD yağı, e sıvı, THC yağı
Uygulama : Kartuş, Vape cihazı, Pod, Şırınga, vb.
Özellikleri
Kartuş Yağ Dolum Makineleri|Damıtık ve Konsantre Dolum Makineleri
( Kaliforniya'da stokta dolum makineleri mevcuttur ve Kaliforniya'daki kapınıza kadar teslim edilebilir )
Daha fazla bilgi için lütfen WhatsApp ile iletişime geçin: +86 15986647278
Uygulanan Ürün
|
510 Kartuşlar |
CBD Tek Kullanımlık Vape |
2'si 1 arada Vape Cihazı |
Makine Talimatı

Makine Isıtma Parçası

Yağ Dolum Gösterimi







Ekli Dosya
| Öğe | Dolum Makinesi Parametresi |
| Giriş Voltajı | 100 V |
| Giriş Gücü | 200 W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 kademeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 550ml |
| Dolum Aralığı | 0.5ML - 10ML |
| Kesinlik | +/-0.01 ml |
| Enjektör ve Kap Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44 cm (U) * 44 cm (Y) * 28 cm (G) |
| Net ağırlığı | 22,5 kilo |
| Uygun için | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek Kullanımlık Vape Kalemi, Pod, Şırınga vb. |
Hakkımızda
2010 yılında kurulan Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir makine üreticisidir. Dolum makinesi ekibimiz zengin deneyime sahip mühendislerden oluşmaktadır. Mükemmel yeteneğimiz ve güçlü araştırmamız, dolum makinesini sürekli olarak geliştirmemiz ve yenilememiz, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.



SSS
S1: Hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl ulaşabilirim? Ticaret şirketi misiniz yoksa fabrika mısınız?
A1: Biz Guangdong, Dongguan'dayız. Shenzhen'den bir buçuk saat sürüş mesafesindeyiz. Biz bir fabrikayız. Esas olarak sıvı dolum makinesi, arabaları, cihazları ve ilgili ürünleri üretiyoruz. Dolum makinesi için, ABD'de eğitim ve onarım için yerel servis sunuyoruz.
S2: Fiyatlarınız neden diğerlerinden daha yüksek?
A2: İşletmemizde daha kaliteli makineler sunuyoruz. Ziyaret etmenizi bekliyoruz, farkı göreceksiniz.
S3: Teslimat süreniz nedir?
A3: Genellikle makinenin tamamlanması 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S4: Makinelerim elime ulaştığında kurulumunu nasıl yapacağım?
C4: Makineleri kurmak ve personelinize makinelerin nasıl kullanılacağı konusunda eğitim vermek için fabrikanıza gideceğiz.
S5: Garantiniz nedir?
A5: Bir yıllık garantimiz ve ömür boyu teknik desteğimiz var. Hizmetimiz makine bakımını da içerir.
S6: Ödeme süreniz nedir?
A6: 30%T/T peşinat olarak, bakiye gönderimden önce ödenmelidir.
Daha fazla bilgi için lütfen Fred ile iletişime geçin, WhatsApp: +86 15986647278
Popüler Etiketler: kartuş yağ dolum makineleri|damıtık ve konsantre dolum makineleri, Çin kartuş yağ dolum makineleri|damıtık ve konsantre dolum makineleri tedarikçileri, fabrika, Type-C Pod Sistemi, Vape kalem etkileri, POD ZQ XTAL, Yeni Varış Pod Sistemi, Düşük Direnç Pod, Oxva Xlim Watt
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek








