Ürünler
Yüksek Hassasiyetli Tek Kafa Sıvı Suyu Bal Yağı 510 Kartuş Dolum Makinesi 0.5ml 1ml 2ml Küçük İşletmeler İçin Vape Pen THC Yağ Dolum Makinesi
GT10 Flex Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon Makinesi
Giriş Gerilimi: 100 V
Enjeksiyon Verimliliği: 1000 ~ 2000 adet / saat
Enjeksiyon Hızı: 10 kademeli hız ayarlanabilir
Kap Hacmi: 550 ml Doldurma Aralığı: 0,01ml - 9,99ml
Doğruluk: +/-0.01ml
Uygunluk: CBD yağı, e sıvı, THC yağı
Uygulama: Kartuş, Vape cihazı, Bölmeler, Şırınga vb.
Özellikleri
Yüksek Hassasiyetli Tek Kafa Sıvı Suyu Bal Yağı 510 Kartuş Dolum Makinesi 0.5ml 1ml 2ml Küçük İşletmeler İçin Vape Pen THC Yağ Dolum Makinesi
Daha fazla ayrıntı için lütfen iletişime geçinLisa, WhatsApp: +86 17369498729
Makine Talimatı

Makine Isıtma Parçası

Dolum Yağı Gösterimi







Ekli dosya
| Öğe | Dolum Makinesi parametresi |
| Giriş gerilimi | 100 V |
| Giriş gücü | 200 W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 550ml |
| Dolum Aralığı | 0.5ML - 10ML |
| Kesinlik | +/-0.01 ML |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44cm (U) * 44cm (Y) * 28cm (G) |
| Net ağırlığı | 22,5 kg |
| İçin uygun | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek kullanımlık Vape Kalemi, Bölmeler, Şırınga vb. |
Uygulanan Ürün
|
510 Kartuş |
CBD Tek Kullanımlık Vape |
2'si 1 Arada Elektronik Sigara Cihazı |
Hakkımızda
2010 yılında kurulan Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir makine üreticisidir. Dolum makinesi ekibimiz zengin deneyime sahip mühendislerden oluşmaktadır. Mükemmel yeteneğimiz ve güçlü araştırmamız, dolum makinesini sürekli iyileştirmemiz ve yenilememiz, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.



SSS
S1: Hangi şehirdesiniz? fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
A1: Dongguan, guangdong'dayız. Shenzhen'den arabayla bir buçuk saat. Biz fabrikayız. Ağırlıklı olarak sıvı dolum makinası, arabalar, cihazlar ve ilgili ürünlerin imalatı. Dolum makinesi için ABD'de öğretim ve onarım için yerel hizmet sunuyoruz.
S2: Fiyatlarınız neden diğerlerinden daha yüksek?
A2: İşletmemizde daha kaliteli makineler sunuyoruz. Ziyaretinize hoş geldiniz, farkı göreceksiniz.
S3: Teslim süreniz nedir?
Cevap3: Makinenin tamamlanması genellikle 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S4: Makinelerim geldiğinde nasıl kurulur?
A4: Makineleri kurmak ve personelinizi makinelerin nasıl çalıştırılacağını eğitmek için fabrikanıza gideceğiz.
S5: Garantiniz nedir?
A5: Bir yıl garantimiz ve ömür boyu teknik desteğimiz var. Hizmetimiz makine bakımını da içermektedir.
S6: Ödeme süreniz nedir?
A6: peşinat olarak %30 T/T peşin, bakiye göndermeden önce ödenmelidir.
Popüler Etiketler: yüksek hassasiyetli tek kafa sıvı meyve suyu bal yağı 510 kartuş dolum makinesi 0.5ml 1ml 2ml vape kalem küçük işletmeler için thc yağ dolum makinesi, Çin yüksek hassasiyetli tek kafa sıvı meyve suyu bal yağı 510 kartuş dolum makinesi 0.5 küçük işletme tedarikçileri için ml 1ml 2ml vape kalem thc yağ dolum makinası, fabrika, Sigarayı bırakma yan etkileri, Tüm Vapes'in nikotin var mı, Voopoo Drag 40W, Nikotin olmayan vape, Elektronik sigara tehlikesi, örgü pod cihazı
Bunları da sevebilirsiniz
DahaSıvı Otomatik Dolum Makinesi
DahaVape Kalın Yağ İçin Yarı Otomatik Dolum Makinesi
Daha2024 Fabrika Doğrudan Satış - Üç Farklı Suş Dolum Ya...
DahaGT10 Yüksek Hassasiyetli CBD Yağ Dolum Makinesi
DahaGT10 Yüksek Hassasiyetli 510 Kartuş / Vape Kalem Dol...
DahaABD Kanada 202Fabrika Doğrudan Satış - Üç Farklı Tür...
Soruşturma göndermek







