Ürünler
GT33 Tek / Çift Aromalı Esrar Yağı Dolum Makinesi, Ön Rulolar / Tek Kullanımlık Vape Kalem Dolumu için
GT33 Yüksek Hassasiyetli Yağ Dolum MakinesiGiriş Voltajı: 110V/220V Enjeksiyon Verimliliği: tek kullanımlık vape dolumu için 800~1600 adet/saat 2000 adet ön rulo doldurma Enjeksiyon Hızı: 9 seviyeli hız ayarlanabilir Kap Hacmi: 1200 ml Doldurma Aralığı: 0,05 ml {{ 12}}.99mlDoğruluk: +/-0.01mlŞunlar için uygundur: CBD yağı, e sıvı, THC yağıUygulama: Kartuş, Vape cihazı, Ön rulolar, Bölmeler, Şırınga vb.
Özellikleri
GT33 Tek / Çift Aromalı Esrar Yağı Dolum Makinesi, Ön Rulolar / Tek Kullanımlık Vape Kalem Dolumu için
GT33 dolum makinemiz ABD ve Avrupa'da iyi satılmaktadır, kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolaydır, dolum aralığı 0.05-9.99ml'dir, 800-1600 adet doldurabilirsiniz saat başına. Çok fazla yağ dolum maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.GT33 dolum makinesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen WhatsApp: +86 15986647278 ile iletişime geçin, size tüm adımları göstermek için görüntülü görüşme yapabiliriz.




Ekli Dosya
| Öğe | Dolum Makinesi parametresi |
| Giriş Gerilimi | 100 V |
| Giriş Gücü | 1500 W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~1600 adet/saat Ön rulolar için 2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 9 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 1200ml*3 |
| Dolum Aralığı | 0.05ml - 9.99ml |
| Kesinlik | +/-0.01 ml |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Operasyon | Otomatik Dolum / Manuel Dolum |
| Boyut | Platform:76*63*56cm Ana Makine: 58*71*58cm |
| Brüt ağırlık | 110 kg |
| Takım elbise | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek kullanımlık Vape Kalemi, Bölmeler, Şırınga vb. |
2. Özellikler
1. Üretimde yüksek dolum verimliliği.
2. Kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolaydır.
3. Kalın sıvı için ısıtma fonksiyonu ile.
4. Doldurma aralığı: 0.05-9.99ml
5. Doldurma hızı: 800-1600adet
3. Hakkımızda
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir donanım ürünleri üreticisidir, farklı elektronik ürünler ve dolum makineleri üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Ürünlerimizin tamamı kaliteli ve cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Yeni ürünler geliştirmek ve ürün sorunlarını çözmek için olağanüstü Ar-Ge ekibimiz var. Ürünümüz tüm müşterilerimizden iyi bir üne kavuşmuştur. Müşterilerimizin tüm siparişlerini zamanında yerine getirmemiz için bizi destekleyen üretim ekibinden 300'den fazla deneyimli çalışan bulunmaktadır. Ekibimizin yakın gelecekte daha büyük ve daha güçlü olacağına inanıyorduk. Bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz.
4. SSS
S1: hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
A1: Dongguan, guangdong'dayız. Shenzhen'den arabayla bir buçuk saat. Biz fabrikayız. Ağırlıklı olarak sıvı dolum makinası, arabaları, cihazları ve ilgili ürünlerin imalatı
Dolum makinesi için ABD'de eğitim ve onarım için yerel hizmet sunuyoruz.
S2: Teslim süreniz nedir?
Cevap2: Makinenin tamamlanması genellikle 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S3: Makinelerim geldiğinde nasıl kurulur?
A3: Makineleri kurmak ve personelinizi makinelerin nasıl çalıştırılacağını eğitmek için fabrikanıza gideceğiz.
S4: Garantiniz nedir?
A4: Bir yıl garantimiz ve ömür boyu teknik desteğimiz var. Hizmetimiz makine bakımını da içermektedir.
S5: Ödeme süreniz nedir?
A5: Makine için sevkıyattan önce % 100% ödeme.
Biz esas olarak tek kullanımlık elektronik sigaralar tasarlıyor ve üretiyoruz ve müşterilerimiz için OEM ve ODM siparişleri düzenliyoruz ve müşterinin yeni cihazlar veya makine geliştirmesine yardımcı olabilecek kendi mühendisimiz var. Elektronik sigaralar için herhangi bir planınız varsa veya üretim hatları kurduysanız lütfen bizimle iletişime geçin, bunu başarmanızda size destek olacağız.
Aşağıda kendi özel kalıplı tek kullanımlık vape'lerimizden bazıları yer almaktadır, tasarımınızı farklı işçilikle yapabiliriz ve ayrıca pencere şeklini de değiştirebilirsiniz, isterseniz ambalajını da yapabiliriz, lütfen WhatsApp ile iletişime geçmekten çekinmeyin{ {0}}








Popüler Etiketler: Ön rulolar/tek kullanımlık vape kalem dolumu için gt33 tek/çift aromalı esrar yağı dolum makinesi, Çin Ön rulolar/tek kullanımlık vape kalem dolumu için gt33 tek/çift aromalı esrar yağı dolum makinesi tedarikçiler, fabrika, Uluslararası Ticaret Pod Vape, FDA Vape Düzenlemeleri 2015, Pod Aegis Boost Pro, vape çalışması, Nikotin yan etkileri vaping, Vaping'in olumsuz etkileri
Bunları da sevebilirsiniz
DahaYüksek Kaliteli ve Güvenilir Yarı Otomatik Dolum Mak...
DahaEn İyi Kalite GT10 Yarı Otomatik Esrar Yağı Dolum Ma...
Daha1G Yağ Dolum Makinesi Yüksek Hassasiyetli GT10 1ml 2...
DahaGT33 Otomatik Kenevir Yağı Dolum Makinesi Green Time...
DahaYüksek Hassasiyetli Tam Otomatik Hızlı Dolum Cbd/thc...
DahaÖn Rulolar / Tek Kullanımlık Vape Kalemi için CBD / ...
Soruşturma göndermek




