Ürünler
Arabalar ve CBD/THC/Distilat GT için Tek Kullanımlık Vape Kalın Yağ Dolum Makinesi için10+
GT{{0}} Manuel/ Otomatik Yağ Dolum MakinesiGiriş Voltajı: 110V/220VEnjeksiyon Verimliliği: tek kullanımlık vape dolumu için 800~1600pcs/h 2000pcs pre-roll dolumEnjeksiyon Hızı: 9 seviyeli hız ayarlanabilir Hazne Hacmi: 1200 mlDoldurma Aralığı: 0,05 ml - 9.99mlDoğruluk: +/-0.01mlŞunlar için uygundur: CBD yağı, e sıvı, THC yağıUygulama: Kartuş, Vape cihazı, Ön-roll'ler, Pod'lar, Şırınga vb.
Özellikleri
Arabalar ve CBD/THC/Distilat GT için Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Kalın Yağ Dolum Makinesi için10+
GT10 dolum makinemiz ABD ve Avrupa'da iyi satılmaktadır, kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolaydır, dolum aralığı 0.05-9.99ml'dir, 800-1600 doldurabilirsiniz saat başına adet. Çok fazla yağ dolum maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.GT10 dolum makinesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen WhatsApp: +86 15986647278 ile iletişime geçin, size tüm adımları göstermek için görüntülü görüşme yapabiliriz.




Ekli Dosya
| Öğe | Dolum Makinesi parametresi |
| Giriş Gerilimi | 100 V |
| Giriş Gücü | 1500 W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~1600 adet/saat Ön rulolar için 2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 9 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 1200 mi |
| Dolum Aralığı | 0.05ml - 9.99ml |
| Kesinlik | +/-0.01 ml |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Operasyon | Otomatik Dolum / Manuel Dolum |
| Boyut | Platform:76*63*56cm Ana Makine: 58*71*58cm |
| Brüt ağırlık | 28KG / 28+56KG |
| Takım elbise | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek kullanımlık Vape Kalemi, Bölmeler, Şırınga vb. |
2. Özellikler
1. Üretimde yüksek dolum verimliliği.
2. Kullanımı, yıkanması ve temizlenmesi çok kolaydır.
3. Kalın sıvı için ısıtma fonksiyonu ile.
4. Doldurma aralığı: 0.05-9.99ml
5. Doldurma hızı: 800-1600adet
3. Hakkımızda
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir donanım ürünleri üreticisidir, farklı elektronik ürünler ve dolum makineleri üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Ürünlerimizin tamamı kaliteli ve cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Yeni ürünler geliştirmek ve ürün sorunlarını çözmek için olağanüstü Ar-Ge ekibimiz var. Ürünümüz tüm müşterilerimizden iyi bir üne kavuşmuştur. Müşterilerimizin tüm siparişlerini zamanında yerine getirmemiz için bizi destekleyen üretim ekibinden 300'den fazla deneyimli çalışan bulunmaktadır. Ekibimizin yakın gelecekte daha büyük ve daha güçlü olacağına inanıyorduk. Bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz.
4. SSS
S1: hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
A1: Dongguan, guangdong'dayız. Shenzhen'den arabayla bir buçuk saat. Biz fabrikayız. Ağırlıklı olarak sıvı dolum makinası, arabaları, cihazları ve ilgili ürünlerin imalatı
Dolum makinesi için ABD'de eğitim ve onarım için yerel hizmet sunuyoruz.
S2: Teslim süreniz nedir?
Cevap2: Makinenin tamamlanması genellikle 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S3: Makinelerim geldiğinde nasıl kurulur?
A3: Size nasıl kurulacağını, nasıl kullanılacağını, kalan yağın toplanıp yıkanacağını ve temizleneceğini gösteren videolarımız var.
Gerektiğinde görüntülü görüşme yaparak nasıl kurulacağını, nasıl kullanılacağını, temizleneceğini ve sorunların çözümünü gösterebiliriz.
S4: Garantiniz nedir?
A4: Bir yıl garantimiz ve ömür boyu teknik desteğimiz var. Hizmetimiz makine bakımını da içermektedir.
S5: Ödeme süreniz nedir?
A5: Makine için sevkıyattan önce % 100% ödeme.
Biz esas olarak tek kullanımlık elektronik sigaralar tasarlıyor ve üretiyoruz ve müşterilerimiz için OEM ve ODM siparişleri düzenliyoruz ve müşterinin yeni cihazlar veya makine geliştirmesine yardımcı olabilecek kendi mühendisimiz var. Elektronik sigaralar için herhangi bir planınız varsa veya üretim hatları kurduysanız lütfen bizimle iletişime geçin, bunu başarmanızda size destek olacağız.
Aşağıda kendi özel kalıplı tek kullanımlık vape'lerimizden bazıları yer almaktadır, tasarımınızı farklı işçilikle yapabiliriz ve ayrıca pencere şeklini de değiştirebilirsiniz, isterseniz ambalajını da yapabiliriz, lütfen WhatsApp ile iletişime geçmekten çekinmeyin{ {0}}











Popüler Etiketler: cbd/thc/distillate gt10+ için el arabaları ve tek kullanımlık vape kalın yağ dolum makinesi için Çin, cbd/thc/distillate gt10+ için el arabaları ve tek kullanımlık vape kalın yağ dolum makinesi tedarikçileri, fabrika, Vapes Sağlık, Pod vape toplu paketi, damlatıcı vape, FDA onaylı buhar sıvısı, vape sigara, Voopoo Drag 40W
Bunları da sevebilirsiniz
DahaVape / buharlaştırıcı / atomizer / kartuş Dolum Maki...
DahaGT10 Yüksek Hassasiyetli CBD Yağ Dolum Makinesi
Daha1ml Tek Kullanımlık Kalın Yağ Arabası Dolum Makinesi...
DahaLos Angeles Sıcak Satış Tek Kullanımlık Vape Kalemi ...
DahaPremium 1ml 2ml 3ml 4ml Canlı Sos THCa Sos Kartuşu V...
DahaKüçük İşletmeler İçin GT10+ Arabalar/CBD/THC/Distila...
Soruşturma göndermek




