Ürünler
California En Popüler GT10 CBD/THC Yağ Doldurma Makinesi 1ml 2ml 5ml Arabalar/Tek Kullanımlık Vape/Ön Rolls
GT {{{9 {9}}}} Manuel/Otomatik Yağ Dolgusu Makine Girişi Voltajı: 110V/220Vinjeksiyon Verimliliği: Tek Kullanımlık Vape Dolgusu için 800 ~ 1600 PCS/S Dolgulama Hızı Hız: 9 Seviye Hızlı Ayarlanabilirvessel Hacim: 1200 Mlfilling Serisi: - 9. 99mlAccuracy: +/-0.
Özellikleri
California En Popüler GT10 CBD/THC Yağ Doldurma Makinesi
1ml 2ml 5ml arabalar/tek kullanımlık vape/ön rulolar için
GT1 0 Dolum makinemiz ABD ve Avrupa'da iyi satıyor, kullanımı çok kolay, yıkama ve temiz, doldurma aralığı 0'dan. 05-9. 99ml. Çok fazla yağ doldurma maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir.GT10 doldurma makinesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen WhatsApp: +86 15986647278 ile iletişime geçin, size tüm adımları göstermek için video görüşmesi yapabiliriz.




Ekli dosya
| Öğe | Dolgu Makinesi Parametresi |
| Giriş voltajı | 100 V |
| Giriş gücü | 1500 W |
| Enjeksiyon verimliliği | 800 ~ 1600pcs/s 2000pcs/s ön rulo için |
| Enjeksiyon hızı | 9 Seviye Hız Ayarlanabilir |
| Gemi hacmi | 1200 ml |
| Dolum Aralığı | 0. 05ml - 9. 99ml |
| Kesinlik | +/-0. 01 ml |
| Enjektör ve damar sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Ameliyat | Otomatik Dolgu / Manuel Doldurma |
| Boyut | Platform: 76*63*56cm Ana Makine: 58*71*58 cm |
| Brüt ağırlık | 28kg / 28+56 kg |
| Uygun olmak | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek kullanımlık vape kalem, bakla, şırınga, vb. |
2. Özellikler
1. Üretimde yüksek doldurma verimliliği.
2. Kullanımı çok kolay, yıkayın ve temizleyin.
3. Kalın sıvı için ısı fonksiyonu ile.
4. Doldurma Aralığı: 0. 05-9. 99ml
5. Doldurma hızı: 800-1600 PC'ler
3. Hakkımızda
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir donanım ürünleri üreticisidir, farklı elektronik ürünler ve dolgu makinesinin üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Tüm ürünlerimiz kaliteli ve cazip fiyatlarla. Yeni ürünler geliştirmek ve ürün sorunlarını çözmek için olağanüstü Ar -Ge ekibimiz var. Ürünümüz tüm müşterilerimizden iyi bir üne kavuştu. Üretim ekibinden, tüm müşterilerimizi zamanında gerçekleştirmemizi destekleyen 300'den fazla deneyimli işçi var. Ekibimizin yakın gelecekte daha büyük ve daha güçlü olacağına inandık. Bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden müşterileri hoş geldiniz.
4. SSS
S1: Hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl ulaşabilirim? Bir ticaret şirketi mi yoksa fabrika mısınız?
A1: Guangdong, Dongguan'dayız. Shenzhen'den bir buçuk saat sürüyor. Biz fabrikayız. Üretim Esas olarak sıvı doldurma makinesi, arabalar, cihazlar ve ilgili ürün
Doldurma makinesi için ABD'de öğretim ve onarım için yerel hizmet sunuyoruz.
S2: Teslimat süreniz nedir?
A2: Makineyi tamamlamak için genellikle 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S3: Makinelerimi geldiğinde nasıl kurabilirim?
A3: Size nasıl kurulacağınızı, nasıl kullanılacağınızı, kalan petrolü nasıl toplayacağınızı, yıkamanızı ve temizleneceğini gösterecek videolarımız var.
Gerekirse, nasıl kurulacağınızı, sorunları nasıl kullanacağınızı, temizleyeceğinizi ve çözeceğinizi göstermek için video görüşmesi yapabiliriz.
S4: Garantiniz nedir?
A4: Bir yıllık garantimiz ve yaşam boyu teknik desteğimiz var. Makine bakımı da dahil olmak üzere hizmetimiz.
S5: Ödeme süreniz nedir?
A5: Makine sevkiyatından önce%100 ödeme.
Esas olarak tek kullanımlık vapes tasarlıyor ve üretiyoruz ve müşteriler için OEM ve ODM siparişini düzenliyoruz ve müşterinin yeni cihazlar veya makine geliştirmesine yardımcı olabilecek kendi mühendisimiz var. Vapes veya üretim hatları ayarlamak için herhangi bir planınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, bunu başarmanız için sizi destekleyeceğiz.
Aşağıda kendi özel kalıp tek kullanımlık vaplerimizden bazıları, tasarımınızı farklı işçilikle yapabiliriz ve pencere şeklini de değiştirebilirsiniz, eğer ambalajı sizin için de yapabiliriz, lütfen whatsApp +86 15986647278 ile iletişime geçmekten çekinmeyin.











Popüler Etiketler: California En Popüler GT10 CBD/THC Yağ Doldurma Makinesi 1ml 2ml 5ml Arabalar/Tek Kullanımlık Vape/Ön Rolls, Çin Kaliforniya En Popüler GT10 CBD/THC Yağ Doldurma Makinesi 1ml 2ml 5ml arabalar/Teslim Edilebilir Vape/Pre-Rolls Tedarikçileri, Fabrika, Sigarayı bırakmak için en iyi ürün, vape semptomları, Tütünün fiziksel etkileri, Buhar sigara patlaması, Sahte sigaralar sigarayı bıraktı, Oxva Origin X Tam Kit
Bunları da sevebilirsiniz
DahaTaşınabilir Yarı Otomatik CBD 510 Sepeti CBD Tek Kul...
DahaGlobal 2024 Fabrika Doğrudan Satış - Üç Farklı Suş D...
DahaToptan Fiyat Isıtmalı 1ml 2ml 5ml THC 510 Arabaları ...
Daha1ml 2ml CBD Tek Kullanımlık Vape Tam Otomatik Kartuş...
DahaABD Hotsale Auto 510 Kartuş Kalın Yağ Dolum Damıtma ...
DahaSıcak Satış GT10 FLECH VAPE PEN/VAPE KARTRIDGE YAĞ D...
Soruşturma göndermek




