Ürünler
0.5ml 1ml 2ml İplik Pil Vape Kalemi Tek Kullanımlık Kartuşlar Kalın Yağ Sıvı Otomatik Dolum Makinesi
GT10 Flex Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon Makinesi
Giriş Voltajı: 100 V
Enjeksiyon Verimliliği: 1000~2000 adet/saat
Enjeksiyon Hızı: 10 kademeli hız ayarlanabilir
Kap Hacmi: 550 ml Dolum Aralığı: 0,01 ml - 9.99 ml
Doğruluk: +/-0.01ml
Uygun: CBD yağı, e sıvı, THC yağı
Uygulama : Kartuş, Vape cihazı, Pod, Şırınga, vb.
Özellikleri
0.5ml 1ml 2ml iplik pil vape kalem tek kullanımlık kartuşlar kalın yağ sıvı otomatik dolum makinesi
Nerede olursanız olun, ihtiyacınız olduğu sürece size ulaştırıyoruz!!!
Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçinLisa, WhatsApp: +86 17369498729

Makine Talimatı

Makine Isıtma Parçası

Yağ Dolum Gösterimi








Ekli Dosya
| Öğe | Dolum Makinesi Parametresi |
| Giriş Voltajı | 100 V |
| Giriş Gücü | 200 W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 kademeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 550ml |
| Dolum Aralığı | 0.5ml - 10ml |
| Kesinlik | +/-0.01 ml |
| Enjektör ve Kap Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44 cm (U) * 44 cm (Y) * 28 cm (G) |
| Net ağırlığı | 26 kilo |
| Uygun için | Yağ, sıvı, meyve suyu vb. |
| Başvuru | Tek Kullanımlık Vape Kalemi, Pod, Şırınga vb. |
Uygulanan Ürünler
|
1ml cbd vape cihazı |
2ml Tek Kullanımlık Vape |
2*1ml Vape Cihazı |
Hakkımızda
2010 yılında kurulan Dongguan Green Time Technology Co., Ltd profesyonel bir makine üreticisidir. Dolum makinesi ekibimiz zengin deneyime sahip mühendislerden oluşmaktadır. Mükemmel yeteneğimiz ve güçlü araştırmamız, dolum makinesini sürekli olarak geliştirmemiz ve yenilememiz, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.



SSS
S1: Hangi şehirdesiniz? Fabrikanıza nasıl ulaşabilirim? Ticaret şirketi misiniz yoksa fabrika mısınız?
A1: Biz Guangdong, Dongguan'dayız. Shenzhen'den bir buçuk saat sürüş mesafesindeyiz. Biz bir fabrikayız. Esas olarak sıvı dolum makinesi, arabaları, cihazları ve ilgili ürünleri üretiyoruz. Dolum makinesi için, ABD'de eğitim ve onarım için yerel servis sunuyoruz.
S2: Fiyatlarınız neden diğerlerinden daha yüksek?
A2: İşletmemizde daha kaliteli makineler sunuyoruz. Ziyaret etmenizi bekliyoruz, farkı göreceksiniz.
S3: Teslimat süreniz nedir?
A3: Genellikle makinenin tamamlanması 15 gün, nakliye için 10-12 gün
S4: Makinelerim elime ulaştığında kurulumunu nasıl yapacağım?
A4: Makineleri kurmak ve personelinize makinelerin nasıl çalıştırılacağı konusunda eğitim vermek için fabrikanıza gideceğiz ve ayrıca size kullanım kılavuzunu göndereceğiz.
S5: Garantiniz nedir?
A5: Bir yıllık garantimiz ve ömür boyu teknik desteğimiz var, rehberlik için 24 saat çevrimiçi. Hizmetimiz ayrıca makine bakımını da içerir.
Popüler Etiketler: {{0}}.5ml 1ml 2ml iplik pil vape kalem tek kullanımlık kartuşlar kalın yağ sıvı otomatik dolum makinesi, Çin 0.5ml 1ml 2ml iplik pil vape kalem tek kullanımlık kartuşlar kalın yağ sıvı otomatik dolum makinesi tedarikçileri, fabrika, Oxva Xlim Watt, Pod Vape Aksesuarları, Tütün için bilimsel isim, En iyi mod vape, hızlı şarj pod vape, Elektronik Başlatma Kiti
Bunları da sevebilirsiniz
DahaSıvı Otomatik Dolum Makinesi
DahaÜç Farklı Suş Dolum Yağ Makinası
DahaGT10 Isıtma Fonksiyonlu Esrar Yağı Dolum Makinesi
DahaTaşınabilir Yarı Otomatik CBD 510 Sepeti CBD Tek Kul...
DahaEn Popüler GT10 Kartuş Vape Kalem Dolum Makinesi
DahaToptan THC Tek Kullanımlık Vape Kalem Kartuşu Esrar ...
Soruşturma göndermek








