Ürünler
10000PUFFS Kaplama Altın / Gümüş Kabuk + Deri ile Tek Kullanımlık Vape
ZENA UNI 10000PUFFS: Daha büyük güç ve daha büyük bulutlar
1:Boyut:45*28.5*95MM
2:Ekran görüntüsü a: Özelleştirme logosu b: Yağ göstergeleri, c: Pil göstergeleri
3: Çift örgülü bobinler: Yenilikçi çift örgülü teknoloji, dayanıklılığı artırır, çok daha büyük bulutlarla memnuniyetinizi ikiye katlar
Özellikleri
10000PUFFS Kaplama Altın / Gümüş Kabuk + Deri ile Tek Kullanımlık Vape
1. Aktif, paslanmaz çelik ısıtma elemanını soluyun
2. Özelleştirme kaplama altın / gümüş kabuk + deri + logo (kabartma, uv baskı, altın / gümüş folyo)
3.0.6ohm Çift örgülü bobin, ithal N406 malzemesi
4. Yan tarafta beyaz LED'in ekran görüntüsü (kişiselleştirme logosu, yağ göstergeleri, pil göstergeleri)
5: Düşük pil göstergesi: yağ pili göstergeleri 10 kez yanıp söner
6: Kısa devre göstergesi: yağ aküsü göstergeleri + ekran LED'i 5 kez yanıp sönüyor
7. Alt USBC şarjı







10000puffs tek kullanımlık vape ile ilgileniyorsanız, lütfen benimle aşağıdaki şekilde iletişime geçin:
whatsapp:15818383206
e-posta: sales22@greentime.com.cn
| Boyut (U x G x Y) | 45*28,5*95 mm |
| Net ağırlığı | 78g |
| Hacim | 15ml |
| Puf | 10000 |
| Kapasite | 850mAh |
| DEPO Malzemesi | PETG + SİLİKON (GIDADA KULLANILABİLİR) |
| Doluyor | USBC şarjı |
| Özellik | 1. Aktif, paslanmaz çelik ısıtma elemanını soluyun 2. Özelleştirme kaplama altın / gümüş kabuk + deri + logo (kabartma, uv baskı, altın / gümüş folyo) 3.0.6ohm Çift örgülü bobin, ithal N406 malzemesi 4. Yan tarafta beyaz LED ekran görüntüsü (kişiselleştirme logosu, yağ göstergeleri, pil göstergeleri) 5: Düşük pil göstergesi: yağlı pil göstergeleri 10 kez yanıp söner 6: Kısa devre göstergesi: yağlı pil göstergeleri+ekran LED'i 5 kez yanıp söner 7. Alt USBC şarjı |
| Paket | Bir pakette 10 adet, bir kutuda 20 paket |
Popüler Etiketler: Kaplama altın / gümüş kabuk + deri ile 10000puff tek kullanımlık vape, Çin Kaplama altın / gümüş kabuk + deri ile 10000puff tek kullanımlık vape tedarikçiler, fabrika, Uluslararası Ticaret Pod Vape, sızdırmaz kapsül sistemi, uzun süreli tedarik vape pod, Nikotin Teslimat Vape, E-sigara kullanarak sigarayı bırak, FDA uyumlu bölme sistemi
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek




