Ürünler
2024 Isıtma Fonksiyonlu Sıcak Satış Esrar Yağı Dolum Makinesi
Model: GT10 Dolum Makinesi Giriş Voltajı: 100V Giriş Gücü: 200W Enjeksiyon Verimliliği: 1000~2000pcs/h Dolum Aralığı:0.5-9.99ml Kap Hacmi: 550ml
Özellikleri
Isıtma Fonksiyonlu Sıcak Satış Esrar Yağı Dolum Makinesi
Daha fazla ayrıntı için lütfen iletişime geçinWhatsApp: + 8613631638029
| GT10 Dolum Makinesi Parametresi | |
| Giriş gerilimi | 100 V |
| Giriş gücü | 200W |
| Enjeksiyon Verimliliği | 800~2000 adet/saat |
| Enjeksiyon Hızı | 10 seviyeli hız ayarlanabilir |
| Gemi Hacmi | 550ml |
| Dolum Aralığı | 0.5ml - 10ml |
| Enjektör ve Kazan Sıcaklığı | 77 - 194 F |
| Enjektör Modülü | Çıkarılabilir ve Değiştirilebilir |
| Operasyon | Yarı otomatik |
| Boyut | 44cm (U) * 44cm (Y) * 28cm (G) |
| İçin uygun | Yağ, Sıvı, vb |
| Başvuru | Tek kullanımlık Kalem, Bölmeler, Şırınga vb. |






SSS
|
S1: hangi şehirdesiniz? fabrikanıza nasıl gidebilirim? Bir ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
|
Hot Tags: ısıtma fonksiyonlu sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin ısıtma fonksiyonlu sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçileri, fabrika, buhar şarj edilebilir, cbd yağ kartuşu, ez cig tek kullanımlık, üst buharlaştırıcı sigaralar, doldurulabilir cbd vape cihazları, E Çiğ Haberleri
Hot Etiketler: Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçiler, fabrika, delta 8 cbd kartuş, doldurulabilir cbd vape cihazı, buhar, vape e çiğ, organik cbd tek kullanımlık vape kalemi , saf organik elektronik sigara
Hot Etiketler: Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış kenevir yağı dolum makinası tedarikçiler, fabrika, sıvı buhar tavsiye edilir, sanat spektrum yağları, puf çubuğu 20mg, v suyu heisenberg, e sıvı esrar, stigs
Popüler Etiketler: 2024 ısıtma fonksiyonlu sıcak satış kenevir yağı dolum makinası, Çin Isıtma fonksiyonlu 2024 sıcak satış esrar yağı dolum makinası tedarikçileri, fabrika, Pod Vape Yüksek Kapasite, Nikotin Teslimat Vape, Elektronik sigara tehlikesi, Merkaba MI 2.0, örgü pod cihazı, İyi elektronik mağaza isimleri
Bunları da sevebilirsiniz
DahaKoyu Cbd Kartuşu
DahaEn İyi Tek Kullanımlık Cbd/THC Vape 2 Gram
DahaYeni Ürün - Fabrika Doğrudan Satış-En Ucuz 2ML CBD T...
Daha1 gram, 2 gram CBD THC HHC Tek Kullanımlık Vape Kalemi
Daha2024Yeni Ürün HHC Tek Kullanımlık Vape|HHC Vape Kart...
Daha2024 YENİ TREND ÇİFT BOBİNLİ CBD/THC/HHC VAPE KUTUSU...
Soruşturma göndermek


