Ürünler

2024Fabrika Doğrudan Satış-1ML CBD Tek Kullanımlık Elektronik Sigara, Distillat ile Çalışmak Üzere Tasarlandı
V10: 1.0ML'lik cbd tek kullanımlık vape, basit ürün için istikrarlı kalite ve en iyi fiyat, aktiviteyi içinize çekebilirsiniz ve onu kontrol edecek herhangi bir düğme yoktur.
Özellikleri
Distilat, D8, D9, D10 vb. İle Çalışmak İçin Tasarlanmış 1ML CBD Tek Kullanımlık Vape
1. Teneffüs aktif, Seramik ısıtma elemanı
2. Görünür pencere, şekil özelleştirilebilir
3. Hızlı ve kolay üst dolum
4. Çift hava kanalı teknolojisi
5. Özelleştirme rengi, etiket/Pişirme Sonu
6. Alt USBC şarjı
Denemek istiyorsanız iletişime geçebilirsinizTonynumuneyi almak için.WhatsApp:+86 13631638029



| Parametre | |
| Boyut (U x G x Y) | 19,9*10*89,3 mm |
| Net ağırlığı | 21.1g |
| Hacim | 1.0ml |
| Yağ Giriş deliği | 4 delik, 1,6 mm delik boyutu (özel delik boyutu) |
| Kapasite | 350mAh |
| Kartuş Direnci | Seramik Bobin 1,3 ohm |
| Malzeme | Paslanmaz çelikli PCGT |
| Doluyor | USBC şarjı |
| Özellik | 1. Teneffüs aktif, Seramik ısıtma elemanı 2. Görünür pencere, şekil özelleştirilebilir 3. Hızlı ve kolay üst dolum 4. Çift hava kanalı teknolojisi 5. Özelleştirme rengi, etiket/Pişirme Sonu 6. Alt USBC şarjı |
| Paket | Her Tepside 50 adet vape gövdesi Bir Kutuda Paketlenmiş |
Popüler Etiketler: 2024fabrikada doğrudan satış-1ml cbd tek kullanımlık elektronik sigara, damıtma ürünüyle çalışmak üzere tasarlandı, Çin 2024fabrikada doğrudan satış-1ml cbd tek kullanımlık elektronik sigara, damıtma malzemesi tedarikçileriyle çalışmak üzere tasarlandı, fabrika, Alt Dolgu CBD kartuşu, Vape Pod Şarj Cihazı, Elektronik Sigara Fiyatı, Özelleştirilebilir Pod Vape, E-sigara kullanarak sigarayı bırak, Vape ciğerleri vs sigara içen ciğerler
Bunları da sevebilirsiniz
DahaFabrika Doğrudan Satış 2ml Cbd / THC Tek Kullanımlık...
DahaFabrika Doğrudan Satış-En Ucuz 2ML CBD Tek Kullanıml...
Daha2024 Yeni Ürün Tek Kullanımlık Delta-8 ve HHC Vape K...
DahaFabrika Doğrudan Satış-2024Voltajı Ayarlama 3'ü 1 Ar...
DahaYeni Ürün HHC Tek Kullanımlık Vape|HHC Vape Kartuşu|...
Daha2024Fabrika Doğrudan Satış4 Gram Pil Cbd Tek Kullanı...
Soruşturma göndermek
